avea denemesi bedava paketi 2012

Kurbanlıklar 2012

avea denemesi bedava paketi

Birçok hat kullanıcısı Avea’ya geçmeyi düşünüyor ancak güvenemiyormusunuz?Bütün operatörler aynıdır geçip te ne yapacağım?diye mi düşünüyorsunuz?O zaman size bir haberimiz var.

Avea,kendisine geçmek isteyip karar veremeyenler için 14 günlük deneme süresi veriyor.Yani şöyle ki Avea’ya geçiyorsunuz,14 gün test sürüşü kampanyası’na dahil oluyorsunuz,eğer bu kampanya’dan memnun kalırsanız Avea’da kalıyorsunuz.Bu kampanya’dan daha önceden Avea’lı olup sonradan başka bir operatöre geçmiş ancak sonradan tekrar Avea’ya geçen kullanıcılar da faydalanabiliyoralar.

KAMPANYA’YA KAYIT

Siz de Avea’nın Denemsi bedava paketi kampanyasından faydalanmak ve %100 müşteri memnuniyetine birebir tanık olmak istiyorsanız,numaranızı taşıdıktan 48 saat içinde KAYIT yazıp 9030‘a ücretsiz mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.Kampanya’ya katılım ücretsiz olup,eğer kampanyadan memnun kalmazsanız 14 gün için verilen ücretsiz kullanım haklarınızı aşmamışsanız kesinlikle ücret ödemezsiniz.Bu kampanya’ya katılanlar 14 gün boyunca kullanmak üzere 100 MB internet,300 sms ve 300 dakika konuşma hakkı kazanacaklar.Bu haklar 14.günün sonunda sona ermekte ve 15. gün kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.

Avea’nın DENEMESİ BEDAVA kampanyası için gerekli bütün detayları okuduktan sonra kayıt yaptırabilir ve bu hizmetten yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir