Evde Nikah Şekeri Yaptıran Yerler

Evde nikah şekeri yapımı işi evden çalışarak para kazanmak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği işler arasında yer alıyor. Evde nikah şekeri yapmak son derece kolay olduğu gibi yapılan iş adet başı fiyat ile ücretlendirildiği için hem iş verenler hemde evde nikah şekeri yapmak istiyorum diyen kişiler için oldukça uygundur.

 Evde nikah şekeri nasıl yapılır hiç bilmeyen kişilerin bile bir kaç günde öğreneceği bu iş için zaten tüm malzemeler hazır halde gelmektedir. Yapmanız gereken tek şey uygun malzemeleri kullanarak bu parçaları birleştirmektir. Bir kaç gün içinde eliniz işe alışacak ve çok daha fazla hızlanarak daha fazla para kazanmaya başlayacaksınız.

Evde nikah şekeri yapımı Ankara ve İstanbul gibi nüfus yoğunluğunun çok fazla olduğu yerlerde daha yaygın olarak yapılıyor olsada ülke genelinde böyle iş veren nikah şekir yaptıran yerler çoğunluktadır. Evlere nikah şekeri yaptıran yerler ve evde nikah şekeri yapmak istiyorum diyen kişiler yorum bölümünden üye olmadan ve ücret ödemeden iş arama ilanları ile eleman arama ilanlarını kolaylıkla ekleyebilirler.

kaynak sitemizden iş verenlere ulaşabilirsiniz:—-> evde yapılacak işler

Evde Nikah Şekeri Yaptıran Yerler” üzerine 27 düşünce

 1. ayse

  kocaelı derıncede oturuyorum evde nıkah sekerı ısı yapmak ıstıyorum ılgılilerın dıkkatın tecrubem var tel:5349841406

  Yanıtla
 2. hatice

  ben hatice izmir bucada oturuyorum elbecerim kuvvetlidir evde yapabilecegım nikah bebek ve sünnet şekerleri yaparım yardımcı olursanız çok sevinirim

  Yanıtla
 3. Asuman Yörük

  Ben nikah şekeri yapmadım ama yapabileceğime inanıyorum.çalışan bir bayanım ama hobi olarak ve azda olsa ihtiyaçlarım için düşünüyorum.Nazillide yaşıyorum.denemek isterim.

  Yanıtla
 4. alime

  Slm Hızla yükselerek 2 sene gibi kısa bir sürede rakiplerini geride bırakarak 2. sıraya yükselen bir Türk firmasıyla çalışmak ve fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız hemen arayın…05067012898

  Yanıtla
 5. çiğdem

  meraba ben ankara eryamanda oturuyorum nikah şekeri yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız çok sevinirim 05433556431

  Yanıtla
 6. betüL

  Ankarada oturuyorum. eL yetenegım oldukca iyidir. Nikah sekeri kına paketleme gelın cıcegı hazırlama ısı arıyorum. irtibata gecınız.

  Yanıtla
 7. kevser

  çocuk sebebi ile çalışamıyorum ve evde eşime destek olabileceğim iş arıyorum dönüş yaparsanız sevinirim 05350788845 teşekkürler

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir