Kahve Dünyası Personel alımı Eleman alımı İş başvurusu 2012

Kahve Dünyası Personel alımı Eleman alımı İş başvurusu 2012

9d55f  kahve dunyasi Kahve Dünyası Personel alımı Eleman alımı İş başvurusu 20122004 yılında Eminönü’nde ilk şubesini açan Kahve Dünyası kafesinin ardından hızla büyüyen şirket, bugün Türkiye’nin pek çok yerinde faaliyet gösteren bir kahve zinciri haline gelmiştir.Kahve Dünyası; kendi tesislerinde ürettiği geleneksel ve çağdaş kahve tatlarını, lezzetli çikolatalar eşliğinde, keyifli ve rahat ortamda misafirlerine sunmaktadır. Tamamen Türk sermayesi ile kurulan ve varlığını sürdüren markanın çıkış noktası, Türk kahve kültürünü ülkemizde ve dünyada  hakettiği yere taşımaktır. Farklı konseptte 50′den fazla şubesi ve cornerlarıyla hizmet veren Kahve Dünyası, Kocaeli, Aydın, Antalya, İstanbul ve Sakarya şubelerine gerek boş pozisyonlara gerek yeni açtığı şubelere çok sayıda personel alımları gerçekleştirecektir.

Kahve Dünyası Personel Alımı Yapılacak Pozisyonlar;

Kurumsal satış temsilcisi, mağaza müşteri ilişkileri ve operasyon sorumlusu, servis personelleri, mutfak görevlisi, satış personelleri, ürün sorumlusu, çikolata satış personelleri, kasiyerler, üretim personelleri, dondurma üretim personelleri ve ustalar olmak üzere birçok alanda alım gerçekleştirmektedir.

Kahve Dünyası iş başvurularını elektronik ortamda almaktadır. Başvurunuzu kariyer.net veya secretcv.com üzerinden yapabileceğiniz gibi aşağıda verdiğimiz bağlantılar üzerinden de direk olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kahve Dünyası açık Pozisyonlar (kariyer) Tıklayınız..

Erol Zengin
iste gerçek zenginlik Erol Zengin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir