Katalogla Satış Yapmak

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0 (from 0 votes)
VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
9a4d5  huncalife kadın Katalogla Satış Yapmak

katalogla satışa başla

katalogla satış, katalogla satış yapmak, katalogla satış yaparak para kazanmak istiyorum

Katalogla satış yapma son yılların en çok tercih edilen iş imkanlarının arasında ilk sıralarda yer alıyor. Bunun en büyük nedeni katalog üzerinden satış yapmanın pek çok avantaj sunması. Bu avantajlar arasında ilk sırada katalog ile satış yapmak için hiç bir sermayeye gereksinim duyulmaması yer alıyor. Çünkü bu sistemde müşterilerinize satışlarınızı elinizde bulunan katalog üzerinden yaparsınız. Siparişleri toplar ve sisteme girersiniz. Ürünler kargo ile adresinize yollanır. Gelen ürünleri sipariş veren müşterilere teslim eder ve ürünlerin ödemelerini alırsınız.

Daha sonra topladığınız paralardan ödemeniz gereken kısmı firmaya yatırır ve kalan tutar kadar para kazanmış olursunuz. Bu sisteme en son katılan markalardan biri de Hunca Kozmetik. Hunca Kozmetik birbirinden kaliteli olan ve her biri % 100 yerli sermaye ile Tekirdağ’da kurulu bulunan Balkanların en büyük kozmetik fabrikasında üretilen ürünlerini Hunca Life satış sistemi ile pazarlıyor. Sisteme hemen üyelik başvurusunda bulunarak kataloğunuzu alabilirsiniz. Kataloğunuzu aldıktan sonra hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz. Hunca Life satış sisteminde yaptığınız satışlar üzerinden % 30 oranında para kazanırsınız. Bunun yanı sıra sistemde satış yapabilecek yeni üyeler ile alt satış grubunuzu kurabilir ve bunların yapmış olduğu satışlar üzerindende para kazanabilirsiniz. Her ay satış danışmanları için düzenlenen çeşitli kampanyalardan yararlanarak daha fazla para kazanmanız destekleniyor. Sisteme üyelik için başvuruda bulunmanız yeterli.

a7d74  huncalife üyelik Katalogla Satış Yapmak

 

 

 

ziyaret edilen kelimeler

  • kataloglu satışlar
  • katalogla satış
  • katalog satışı yapılabilecek markalar
  • katalogdan satış

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Web sitemizle alakalı görüş öneri ve taleplerinizi- icerikkontroltalebi@gmail.com -a iletiniz