Kozmetik Ürünleri Bayiliği

kozmetik bayilik, kozmetik franchise, kozmetik ürünleri satışı

Kozmetik ürünleri bayiliği almak isteyen kişiler için yepyeni bir iş fırsatı sunuluyor. Hunca Life temsilcisi olmak. 60. kuruluş yıldönümünü kısa bir süre önce kutlayan Hunca Kozmetik tarafından kurulan Hunca Life katalog üzerinden satış yapılan bir networking sistemi. Bu sistemde hiç bir sermaye koymadan ve çalışma saatlerini kendiniz belirleyerek satış yapmaya başlar ve yapmış olduğunuz her satış üzerinden para kazanırsınız.

Hunca Life kataloğu içerisinde yer alan ürünler arasında ülkemizin en bilinen ve tercih edilen renkli kozmetik markası olan Carmina makyajmalzemelerinin yanı sıra her biri Hunca Kozmetik kalitesi ile Tekirdağ’da kurulu bulunan Türkiye’nin ve Balkanların en büyük kozmetik tesislerinde yüzde 100 yerli sermaye ile üretilen saç bakım ürünleri, parfüm ve deodorantlar, cilt bakım ürünleri, yaşlılık karşıtı ürünler, takı ve aksesuarlarda yer almaktadır.

Her biri cazip fiyatlar ve çeşitli teşvik edici kampanyalar ile satışa sunulan yüzlerce ürün seçeneği ile sizlere kozmetik ürünleri satışı için destekleyen Hunca Life temsilcisi olmanız için sadece başvuruda bulunmanız yeterli. 18 yaşını dolduran herkesin temsilci olabileceği bu sistemde yapmış olduğunuz satışların üzerinden prim kazanacağınız gibi aynı zamanda notebook ve cep telefonu gibi o katalog dönemi için belirtilen bir çok hediye ve ödülü kazanma fırsatı da sunuluyor.

Hunca Life sistemi ile ilgili  bilgi almak ve üye olmak için iletişim bilgilerinizi bırakmanız yeterli olacaktır.

  • nur-sihanli@otmail com

Kozmetik Ürünleri Bayiliği” üzerine bir düşünce

  1. nurşen acar

    merhaba ben çerkezköy kapaklı da oturuyorum eve iş arıyorum.ilginize teşekkürler irtibat tel:0545 523 98 56

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir