Pocell Fatura Ödeme

**

Pocell Fatura Ödeme

Pocell, Petorl Ofisi kuruluşlarından olan, telefon ve internet hizmeti sunan bir teşekominikasyon şirketi. Müşterilerine özel tarifler sunarak, kaliteli iletişim hizmeti sunuyorlar. Pocell fatura ödeme işlemlerinizi bankanızdan ödeme talimatı vererek yapabilirsiniz. Bunun dışında anlaşmalara bankalara giderek de Pocell fatura ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Pocell fatura ödeme ve lira yükleme işlemleriniz için ayrıca isterseniz anlaşmalı olduğunuz bankaya otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı veridğiniz takdirde, son ödeme tarihi geçmiş mi, yattı mı acaba derdiniz olmadan, faturanızı ödeyebilirsiniz.

Pocell fatura ödeme, tarifeler, sunulan hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isterseniz, internet sayfalarına giriş yapabilirsiniz. Sundukları tarifelerden yararlanmak isterseniz de, Pocell müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri hattına  7/24 ulaşabiliyorsunuz. Pocell’in diğer bir avantajı da, Petrol Ofisi şirketi olduğu için, aldığınız tarifelerde, yakıt alma imkanınızda bulunuyor. Sürekli araç kullanıyorsanız sizin doğru operatör tercihi olacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web sitemizle alakalı görüş öneri ve taleplerinizi- icerikkontroltalebi@gmail.com -a iletiniz