Temsilci Girişi

avon temsilci girişi, oriflame temsilci girişi, dore temsilci girişi, erol marketing temsilci girişi, lorems temsilci girişi, jet network temsilci girişi

Hunca Life satış sistemi ek gelir elde etmek isteyen herkesin kolaylıkla yapabileceği yepyeni bir iş fırsatı sunuyor. Hunca Life satış sistemi ile hiç bir sermaye koymadan üstelik dilediğiniz saatlerde çalışarak para kazanabilirsiniz. Sisteme üye olmak için sadece başvuruda bulunmanız yeterli. Sisteme üye olduktan sonra size kullanıcı adı ve şifre veriliyor. Bu kullanıcı adı ve şifre ile Hunca Life com tr internet sitesi üzerinden giriş yaparak müşteri siparişlerinizi sisteme kaydedebilirsiniz.

Hunca Life temsilci girişi için yapmanız gereken ilk şey Hunca Life internet sitesine giriş yapmaktır. Kullanmış olduğunuz arama çubuğuna Hunca Life yazıp arattıktan sonra çıkan sonuçlardan resmi Hunca Life sitesine giriş yapabilirsiniz. Ancak sonuç penceresinden site seçerken yanında mutlaka resmi web sitesidir ibaresinin yer almasına dikkat edin. Açılan Hunca Life sitesinde üst pencerede sağ tarafta üye girişi yazan turuncu butona tıklayın.

Üye girişi butonuna tıkladığınız anda pencerenin üst kısmı yenilenecek ve yeni bir kısım açılacaktır. Bu kısımda istenilen kullanıcı adı ve şifre alanlarını doldurduktan sonra üzerinde ok olan yeşil butonu tıklamanız halinde kişisel bilgilerinizin yer aldığı satış temsilcisi sayfanız açılacaktır. Bu sayfa üzerinden siparişlerinizi girebilir, daha önce vermiş olduğunuz siparişlerin hareketlerini izleyebilir, cari hesabınız ile ilgili tüm faturaları ve ödemeleri inceleyebilirsiniz.

Eğer Hunca Life satış sistemine giriş yapmak için şifrenizi unuttuysanız yeşil butonun yanında yer alan şifremi unuttum linkine tıklamanız yeterli olacaktır.

 

 

Gelen ziyaretçi kelimeleri

  • jetnetwork temsilci girişi
  • lorems temsilci girişi
  • erol temsilci girişi
  • evlereiş veren tekstiller gebze
  • beylikdüzünde mandal montama işi
  • dore danısman gırısı
  • jetnetwork kataloğuna bakmak
  • lorems 2012 elbiseleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir