Tesisiniz için WordPress kullanımı hakkında 4 önemli bilgi

**

Tesisiniz için WordPress kullanımı hakkında 4 önemli bilgi

Tesisiniz için WordPress kullanımı hakkında 4 önemli bilgi

200 Tesisiniz için WordPress kullanımı hakkında 4 önemli bilgiZiyaretçilerin konaklama tercihlerini yaparken yararlandıkları araçlar dijital dünyanın getirdiklerine uyum sağlayarak değişim gösteriyor. Bu durum onlarla etkileşim kurmak isteyen tesislerin de farklı stratejiler oluşturmasına neden oluyor. Artık internet kullanıcıları diğer tüm sektörlerde olduğu gibi konaklama sektöründe de sosyal medya platformlarına ve dijital pazarlama araçlarına başvuruyor, detaylı araştırmalar yaparak rezervasyon kararını veriyor.

Ziyaretçilerin konaklama kararını etkileyen dijital pazarlama kanallardan biri de blog sayfaları. Tesislerin kendilerine ait bir blog sayfasının olması ziyaretçilere faydalı bilgiler sunmak, sektöre dair ilgi çekici yazılar paylaşmak, farklı destinasyonlar hakkında bilgi vermek açısından son derece önemli.

Tesislerin potansiyel ziyaretçileriyle farklı bilgiler paylaşacağı blog sayfalarını açmak için kullandıkları en önemli içerik yönetim sistemlerinden biri de WordPress. Kullanımı son derece basit olan bu sistem hem ücretsiz, hem de farklı tema ve eklentilerle görsel açıdan internet kullanıcılarını tatmin ediyor. Peki, tesisiniz için bir blog sayfası açmaya karar verdiğinizde neden WordPress’i tercih etmelisiniz? HotelRunner olarak WordPress hakkında önemli bilgileri sizler için derledik…

Sayısız tema ve eklenti seçeneği sunar

Tesisinizin kaliteli blog içerikleri paylaşmasını sağlayan WordPress, hem bireysel hem de kurumsal kullanım için birbirinden farklı tema ve eklenti seçeneğine sahip. Tesisinize uygun olabilecek temalardan seçerek blog sayfanızı kolaylıklar hazırlayabilirsiniz. Ayrıca kullanması oldukça kolay olan sayısız eklenti seçeneklerini de blog sayfanıza ekleyebilirsiniz. Farklı eklentiler sayesinde blog okuyucularınızı görsel açıdan da memnun edebilirsiniz.

Ücretsiz kullanım olanağı sağlar

Dünya üzerinden milyonlarca kullanıcısı olan WordPress ücretsiz kullanım olanağı sağladığı için kullanıcı kitlesini her geçen gün genişletiyor. Eğer tesisinizin blog sayfası için ücretli bir tema kullanmayı düşünmüyorsanız, herhangi bir ücret ödemeden blog’unuzu açabilir, ziyaretçilerinize yarar sağlayacak paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Geniş kitlelere ulaşmayı kolaylaştırır

WordPress’i kullanarak hazırladığınız blog sayfanızda faydalı içerikler paylaşarak potansiyel ziyaretçi kitlenizi geliştirmeniz mümkün. WordPress üzerinden hem Türkçe hem de evrensel bir dil olan İngilizce yazılar paylaşmanız farklı ülkelerden ziyaretçileri etkilemenizi sağlar. Ayrıca hazırladığınız yayın planı sayesinde yapacağınız planlı paylaşımlar geniş bir okuyucu ve takipçi kitlesi oluşturmanıza da yardımcı olur.

Web sitenizle uyumlu çalışır

Tesisinizin web sitesine blog sayfanız entegre edilerek her iki kanalın karşılıklı fayda sağlaması kolaylaştırılabilir. Blog sayfanızda paylaştığınız yazılarda call to action’lar kullanarak paylaşımlarınızı takip eden internet kullanıcılarını web sitenize yönlendirebilirsiniz. Aynı şekilde web sitenizde yer alan blog sayfanıza ait bir görünür bir bağlantı blog’unuzun takipçilerini artırabilir.

Tesisinize ait bir blog sayfası rakiplerinizden farklı olduğunuzu göstermenin yanında, ziyaretçilerinizle olan etkileşiminizin de artırmasını sağlar. HotelRunner sadece bu konuda değil otelinizi dijital dünyaya taşımak için ihtiyacınız olan her konuda destekçiniz olabilir. Eğer siz de tesisinizi online’a taşıyarak dijital dünyanın avantajlarından yararlanmak istiyorsanız hemen HotelRunner ile tanışın. Web sitemizi ziyaret ederek ücretsiz hesabınızı oluşturabilir ve HotelRunner’ın sizlere sunacağı özellikleri kullanmaya hemen başlayabilirsiniz…

kaynak:

http://blog.hotelrunner.com/tr/2015/04/28/tesisiniz-icin-wordpress-kullanimi-hakkinda-4-onemli-bilgi/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web sitemizle alakalı görüş öneri ve taleplerinizi- icerikkontroltalebi@gmail.com -a iletiniz