TİVİBU EV TEKRAR İZLEME ÖZELLİĞİ 2012

**

Kurbanlıklar 2012

TİVİBU EV TEKRAR İZLEME ÖZELLİĞİ

Tivibu Ev’de Tekrar İzle özelliği var. Yani programınızı, dizinizi kaçırsanız bile,istediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebilirsiniz. Tivibu Ev ayda 9,90 TL’den başlayan fiyatlarla. Üstelik Tivibu Ev için artık internet gerekmiyor. Tivibu’lu olmak için acele edin.

TTNET aboneleri lokasyonlarındaki internet hızı ve altyapı uygunluğuna göre hizmet alabileceklerdir. Tekrar İzle, tüm programlar için geçerli olmayıp,yayıncı kanal tarafından belirlenen içeriklerle ve 7 gün gösterim süresi ile sınırlıdır. İçerikler Tivibu Ev arşivi ve seçilen paket kapsamı ile sınırlıdır. İnterneti
olmayanlar, Her Eve Tivibu Ev Kampanyası kapsamında yararlanabilir. Bu kampanya kapsamında 12,90 TL’den başlayan fiyatlara 3 TL olan settop box kullanımı 12 ay süresince faturaya yansıtılacaktır. Kampanya kapsamında internet kullanımına kapalı Seyirnet geniş bant hizmeti ile sunulur. Kullanım hakkı verilerek teslim edilen modem ve kutu mülkiyetleri TTNET A.Ş.’ye aittir. Diğer paket içerikleri ve ayrıntılı bilgi www.tivibu.com.tr ve 444 0 375’te.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web sitemizle alakalı görüş öneri ve taleplerinizi- icerikkontroltalebi@gmail.com -a iletiniz