Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü Üyelerine Özel DiaSA indirimleri 2012

Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü Üyelerine Özel DiaSA indirimleri

Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü Üyelerinin, akıllı kadınları; DiaSA ‘dan size özel yıl boyu devam edecek müthiş fırsat!! Akıllı Kadınlar Kulübü üyeleri yıl boyunca DiaSA’da alış verişlerinde %40′a varan indirim olanaklarından yararlanabilecekler.

Akıllı Kadınlar’a özel indirimler, etten kahvaltılık ürünlere, deterjandan küçük ev aletlerine kadar her evin temel ihtiyaç kalemlerini kapsayacak.

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell’in Akıllı Kadınlar Kulübü, kendine ve evine iyi bakmayı bilen tüm ev hanımlarına ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Üye sayısı 1,5 milyona  ulaşan Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü sayesinde ev hanımları, hem ekonomik konuşma fırsatlarını yakalıyor hem de çeşitli kampanya ve marka iş birliklerinden faydalanabiliyorlar.

Akıllı Kadınlar Kulübü’nün sağladığı pek çok indirim ve avantaja bir yenisi daha eklendi. Bundan böyle Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü üyeleri, ev ihtiyaçlarını DiaSA’dan yüzde 40’a varan indirimlerle karşılayabilecek. Akıllı Kadınlar Kulübü, DiaSA’nın kendi dönemsel  kampanyalarına ek çok sayıda farklı ürünü de hayli tasarruflu fiyatlarla almayı sağlayacak. Etten kahvaltılık ürünlere, deterjandan küçük ev aletlerine ve cilt bakım ürünlerine kadar pek çok ürün, bir yıl boyunca Turkcell’in Akıllı Kadınlar’ına özel indirimlerle satışa sunulacak.

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Emre Sayın, Akıllı Kadınlar Kulübü’nün sektörde ev hanımlarına özel olarak hazırlanan ilk program olduğunu vurgulayarak şunları söyledi:

“Akıllı Kadınlar Kulübü, ev hanımlarının istek ve ihtiyaçları doğrultusunda her geçen gün daha da zengin bir içeriğe kavuşuyor. Kendine ve evine iyi bakmayı bilen ev hanımları, kısa sürede kulübün sunduğu olanakları fark etti ve üye sayımız 1,5 milyona ulaştı. DiaSA ile yaptığımız yeni iş birliği, hesabını bilen tüm Akıllı Kadınlar’a çok önemli bir fırsat sunuyor. Turkcell Akıllı Kadınlar Külübü üyeleri, geniş mağaza ağı ve kaliteli ürünleriyle DiaSA’da yüzde 40’a varan indirimlerden faydalanarak aile bütçelerine katkıda bulunabilecekler. Üstelik, çeşitli dönemsel kampanyalarla müşterilerine önemli indirim fırsatları sunan DiaSA’da, Turkcell’li ev hanımları ekstra avantajlı olacak. Mağazadaki mevcut kampanyalı ürünlerin yanı sıra pek çok farklı üründe Akıllı Kadınlar Kulübü’ne özel indirimler sunacağız. Bu sayede, hesabını bilen tüm ev hanımlarının aile bütçelerine bir yılda 2 milyon TL’ye yakın katkıda bulunmayı hedefliyoruz.”

DiaSA Genel Müdürü Fernando Gonzalez Somoza ise, Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü iş birliğine ilişkin şunları söyledi:

“Ev hanımları, bizi Türkiye’de faaliyetlerimize başladığımızdan beri hiç yalnız bırakmadı. Her zaman sadık müşterilerimiz olarak ön plana çıkan ev hanımlarına Turkcell ile birlikte gerçekleştirdiğimiz bu proje sayesinde bir anlamda teşekkür etmiş oluyoruz. Çünkü Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü üyesi olan ev hanımları uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerimizi yüzde 40’a varan indirimlerle mağazalarımızdan satın alabilecekler. İndirimli fiyatlarımız ev hanımlarına özel olarak daha da indirimli bir hal alacak ve DiaSA, aile bütçesine katkı konusunda üstlendiği önemli rolünü sürdürecek. Tüketicilerimize birbirinden avantajlı seçenekler sunan projelere imza atmaya devam edeceğiz.”

İndirimlerden yararlanmak için

DiaSA-Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü kampanyasından yararlanmak için öncelikle Turkcell’li ev hanımlarının ayrıcalıklı dünyasına katılmak gerekiyor. Turkcell’li ev hanımları, KADIN yazıp 2222’ye ücretsiz mesaj göndererek Akıllı Kadınlar Kulübü’ne üye olabiliyor.  DiaSA indiriminden faydalanmak isteyen Akıllı hanımların tek yapmaları gereken,  alışverişleri sırasında KADIN ŞİFRE yazarak 2222′ye göndererek şifrelerini almak ve hat numarasıyla birlikte kasaya söylemek.

Akıllı Kadınlar’ın ayrıcalıklar dünyası

Turkcell Akıllı Kadınlar Kulübü üyeleri, kulübe özel konuşma ve cihaz kampanyalarından, güzellikten sağlığa, pratik bilgilerden burçlara uzanan özel servislerden,evde ve mutfakta tasarruf sağlayan ayrıcalıklı indirim fırsatlarından yararlanabiliyorlar.

İpragaz ev tüpleri, Akıllı Kadınlar Kulübü üyeleri için yalnızca 59,90 TLÜstelik 50  dakika günlük konuşma da hediye. Sipariş vermek için 444 47 72’yi aramak yeterli.

Damla Su 19 litrelik damacanada %50 indirim Akıllı Kadınlar’ı bekliyor. Katılmak için DAMLA yazıp 2255’e SMS gönderdiğinizde, siparişiniz için, Damla Su Çağrı Merkezi sizi arayacak.

Kazandıran Teklif: Akıllı Kadınlar Kulübü üyeleri, TonlaKazan sistemindeki reklamtonları kendilerini arayanlara dinlettiklerinde, kampanya limitleri çerçevesinde TonlaKazan Puanı kazanırlar ve daha sonra biriken puanlarıyla katalogdan hediyelerini seçerler. Bu kampanyaya katılmak için EVET yazıp 1040’a göndermek yeterli.

Özel servisler: Turkcell müşterisi Akıllı Kadınlar, Kadın Yaşam Paketi ile moda, kişisel bakım, yemek tarifleri ve püf noktaları gibi hayatlarını kolaylaştıracak ve renklendirecek bilgilere ücretsiz sahip olabiliyor. Dileyen hanımlar, yine ücretsiz olarak günlük burç yorumlarını takip edebiliyor, hamilelik ve anne-çocuk sağlığı konularında tavsiyeler ve yararlı bilgileri alabiliyor, sevdikleri diziler ve oyuncularla ilgili ücretsiz bilgiler almak için Akıllı Kadınlar Kulübü’ne özel ‘Dizi Paketi’ne abone olabiliyorlar.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir