**

Ücretsiz

Medieval Total War 2 Torrent İndir

Boş vakitleriniz de bilgisayar üzerinden oyun oynama taraftarı iseniz Medieval Total War 2 serisi ile tanışmalısınız. Oyunun temel konusu orta çağ savaşları üzerinedir. Aksiyonu ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Gelelim Medieval Total War 2 oyununa nasıl sahip olacağınıza.

192.168.1.1 Router Admin Login

Şimdi router nedir mesela iki farkı ağınız var.Bu ağları birbirine bağlayıp tek ağ kurmanız gerekmemekte veya iki farklı ağ kullanmak istemiyorsanız Router modem kullanılmalıdır.Bunlardan birisi Sakarya da  birisi  de istanbul diyelim.Bu durumda  iki şehir  arasında köprü görevi gören cihazlara router diyoruz.Bu durumda  artık ADSL yada KABLOYU paylaştırabilir yada uzak ağları (WAN) ları kullanıma sokabilirsiniz.

Ailece 15 GB Kampanyası(2016)

Ailece 15 GB Kampanyası(2016) Cepte avantajlar bitmiyor Turktelekom grup mağazalarından ailece kampanyası tam size göre. Sevdiklerinizle 5kişiye kadar paylaşabileceğiniz ailece kampanyası ile heryöne 5000dakika konuşma 15gb cepten internet grup içi sınırsız konuşma ve mesajlaşma aylık : 69tl. Evde internet veya ev telefonu aboneleri bu tarifeden indirimli yararlanabiliyor. Ailece 15gb tarifesine geçen evde internet veya ev […]

Cepte Büyük Bayram Kampanyası(2016)

Cepte Büyük Bayram Kampanyası(2016) Cepte büyük bayram var evet 2016da konuşmanın mesajlaşmanın ve internetin tadını doyasıya çıkarmanız adına turktelekom grup mağazaları kampanya düzenledi. Kampanya ile 1 mart 2016 tarihi itibariyle numarasını turktelekom grup şirketlerine taşıyan veya yeni hat alan faturalı bol ve hızlı tarifelere gelen 12ay taahhütlü evtelefonu ve evde internet aboneleri cepte büyük bayram […]

Hediye İnternet Kampanyası

Hediye İnternet Kampanyası Turktelekom faturasız kampanyaları ile hediye internet kazandırıyor. Kampanya ile bir kerede  50lira yükleyen müşteriler 1ay geçerli 1gb internet hediye kazanıyor.Bir kerede 100lira yükleyen müşteriler 1ay geçerli 4gb hediye internet kazanıyor. Kampanya ya katılmak için HEDIYE INTERNET yazıp 5555’e sms gönderebilirsiniz. Kampanya 30.nisan 2016 ya kadar geçerlidir. Detaylı bilgi turktelekom grup mağazalarında.

**
Web sitemizle alakalı görüş öneri ve taleplerinizi- icerikkontroltalebi@gmail.com -a iletiniz